Hizmetlerimiz

İlkbilişim olarak amacımız, sayısı milyarları bulan internet siteleri arasında, sizin web sitenizi bir adım olsun öne çıkarabilmek, firmanızın veya kişisel sitenizin ulaşmak istediğiniz hedefe mümkün olduğu kadar yakın olmasını sağlamaktır.

website-designing-icon
Web Tasarım

İhtiyacınıza göre size özel ve özgün bir tasarımla hızlı ve ekonomik çözümler sunmaktayız. Tüm tasarımlar sizin de fikirleriniz alınarak ihtiyacınız doğrultusunda kendi beceri ve tecrübemizi katarak oluşturulmaktadır.

Web Yazılım

Firmanıza veya size ait web projelerinizi yazılım ekibimizle üstleniyor ve kendi tecrübelerimizi de katarak size özel yazılımlarla web projelerinizi hayata geçiriyoruz. Yazılımını üstlendiğimiz tüm projelerin teknik desteğini de vermekteyiz.

website-development-icon
seo

Arama motoru optimizasyonu

SEO (Search Engine Optimization), arama motorlarının web sayfalarını daha kolay bir şekilde taramasına olanak sağlayan teknik düzenlemeler. İngilizce kısaca SEO olarak ifade edilmektedir. Bununla birlikte arama motorları, arama sonuçlarını listelerken algoritmik bir yapı kullanmaktadır. Bu nedenle web geliştiricileri yazmış oldukları sayfaları bu ayrıntıya dikkat ederek oluştururlar. İnternetin ekonomik anlamdaki gücünün artması neticesinde hızla yaygınlaşmaya başlamıştır.

Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimlik özgün çizgiler ve renklerle firmanızın imajını ve markalaşma yolunda profesyonel etkiler bırakmasını sağlayacak stratejilerle piyasada en büyük ve en önemli ilk adım olduğunu bilerek sizlere hizmet vermekteyiz.

content-management-icon
hosting

Hosting & Domain Tescil

Domain ;Domain web sitesinin tanımlandığı ve ulaşıldığı isimdir.Şu ana kadar bilinenler .com .net .org gibidir fakat alna adları idrase bunları yeterli bulunmamış ve .info .biz ve .museum gibi aln adları çıkartmıştır.
Alan Adları kesinlikle satın alınamaz.Sadece kiralanır 1 ila 100 yıl arasında.
Hosting ; Alan adlarırın barındığı yerdir.Dosyalarınız internet üzerinden barındığı yer olarak ta tanımlana bilir.

hizmetlerimiz