Otomerkezi Hakkında;

Sönkar Group Bünyesinde 1983 yılında otomotiv sektörüne; ikinci el araç alım-satımı ile başlamış olup, sırasıyla 1992 yılında KİA, 1994 yılında ISUZU, 1994 yılında SUBARU ve 2000 yılında CITROEN, 2011 yılında KARSAN-HYUNDAI TRUCK bayilikleriyle, bu tecrübe yelpazesini günümüzde de sürdürmektedir.

İlk gayesini müşteri memnuniyeti olarak belirleyen Oto Merkezi; bu kapsamda geniş ve deneyimli sıfır ve ikinci el eleman kadrosuyla sizlere en iyi hizmet vermeyi kendine görev edinmiştir.

1983’ten bu yana birikim, kalite ve vizyon üçgeninden yola çıkan Oto Merkezi, bu niteliklerini müşterilerine yansıtmak için elinden gelenin en iyisini sarf etmektedir. Otomotivde ‘güven’ sözcüğünü bir mihenk taşı saymış ve bu doğrultuda yarım asra yakın deneyimiyle, siz değerli müşterilerimize bu hizmeti sunmaktan onur duymaktayız.

İkinci el araçlarımızda takas olanaklarının genişletilmesi, 15 dakikada kredi imkanlarımızla ve ekspertiz-servis onayı olanaklarıyla ayrı bir hizmeti yine sizin hizmetinize sunduk.

Tüm bu hizmetlerden faydalanmak için İstanbul’un orta yeri Maltepe E-5’te bizi ziyaret etmeniz ya da 0216-385-38-38 no’lu telefondan ulaşmanız yeterli olacaktır.

Leave a Reply